Gotowi? Zapraszamy!

Rekrutacja do szkoły demokratycznej bardzo różni się od rekrutacji do większości szkół publicznych i prywatnych, a to dlatego, że nasza szkoła we wszystkich wymiarach odbiega od tego, jak funkcjonują szkoły systemowe. Zależy nam na tym, aby dołączały do nas osoby, które rozumieją ideę wolnej edukacji jak również jesteśmy gotowi wesprzeć osoby, które są otwarte na odkrywanie nowych horyzontów w edukacji i mają odwagę podjąć wyzwanie zmiany tradycyjnych przekonań.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

SCHEMAT REKRUTACJI:

KROK 1:

Kontakt mailowy pod adresem: wilanow.mentorzy@gmail.com. Zapoznanie się z przesłanymi przez nas na maila założeniami Wolnej Szkoły Wilanów i przemyślenie na ile są one spójne z Waszymi wartościami. Wypełnienie formularza rekrutacyjnego, który prześlemy na adres mailowy.

KROK 2:

Spotkanie online z rodzicami . W jego trakcie porozmawiamy o Waszych potrzebach, wątpliwościach, oczekiwaniach i o tym, na ile jako WSW możemy na nie odpowiedzieć.

KROK 3:

Dwutygodniowy okres adaptacyjny. To doświadczenie da Waszemu dziecku, Wam oraz naszym mentorom wiedzę, czy WSW jest miejscem dla Was.

KROK4:

Trójstronne (rodzice, dziecko, mentorzy) podjęcie decyzji o dołączeniu rodziny do projektu.