Szkoła inna niż wszystkie

Wolna Szkoła Wilanów to innowacyjny projekt edukacyjny, który powstał w 2015 roku z pasji i zaangażowania Doroty i Tomka Sławińskich, wspieranych przez Fundację Bullerbyn. Ich długoletnie działania i praca nad rozwojem tej szkoły zaowocowały przekazaniem prowadzenia projektu Fundacji Mała Inspiratornia.
Dorota, doświadczona badaczka i facylitatorka, jest prawdziwą entuzjastką alternatywnych form edukacji. Jej determinacja i zaangażowanie wpłynęły na stworzenie unikatowego środowiska, w którym dzieci mają swobodę rozwoju, a nauczyciele inspirują do odkrywania swoich pasji.
Tomek, z kolei, to przedsiębiorca i lokalny społecznik, który odegrał kluczową rolę jako jeden z założycieli największego wilanowskiego ruchu miejskiego. Jego działania i zaangażowanie w życie społeczności lokalnej wpłynęły na to, że Wolna Szkoła Wilanów stała się integralną częścią lokalnej społeczności.